Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Update
ast: Anovar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: status
ast: estáu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Items
ast: Elementos

en: Order
ast: Orde

en: Operation
ast: Operación
