Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Update
bn: আপডেট

en: Email
bn: ইমেইল

en: status
bn: অবস্থা

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Order
bn: ক্রম
