Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: No data
el: Δεν υπάρχουν δεδομένα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: week
el: εβδομάδα

en: add
el: προσθήκη

en: status
el: κατάσταση

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Order
el: Σειρά

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: month
el: μήνας

en: year
el: έτος

en: price
el: τιμή

en: cancel
el: ακύρωση

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Order ID
el: ID παραγγελίας

en: product
el: προϊόν

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Checkout settings
el: Ρυθμίσεις ολοκλήρωσης παραγγελίας
