Ubercart GoCardless Client (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: created
hi: बनाया

en: Date
hi: तारीख

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: week
hi: सप्ताह

en: Email
hi: ईमेल

en: status
hi: स्थिति

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: Order
hi: क्रम

en: Operation
hi: काम

en: month
hi: माह

en: year
hi: वर्ष

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
