Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana

en: status
mg: toetra
