Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Date
mn: Огноо

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: No data
mn: Мэдээлэлгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: status
mn: статус

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Order
mn: Дараалал
