Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Date
os: Датæ

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Update
os: Сног кæн
