Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: status
pa: ਹਾਲਤ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
