Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Date
se: Dáhton

en: Update
se: Ođasmahte

en: Order
se: Diŋgo

en: Complete
se: Gárvvis
