Ubercart GoCardless Client (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: - None -
ug: يوق

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Email
ug: ئېلخەت

en: status
ug: ھالىتى

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Operation
ug: مەشغۇلات
