Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Date
cs: Datum

en: - None -
cs: - Nic -

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: week
cs: týden

en: Email
cs: E-mail

en: status
cs: stav

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Items
cs: Položky

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Operation
cs: Operace

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: month
cs: měsíc

en: year
cs: rok

en: cancel
cs: zrušit

en: Complete
cs: Dokončit

en: Adjustment
cs: Přizpůsobení

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Subscription
cs: Přihláška

en: product
cs: produkt

en: Cancelled
cs: Stronováno

en: Go back
cs: Krok zpět

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Debugging
cs: Ladění

en: Adjustments
cs: Přizpůsobení

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny

en: Change date
cs: Změnit datum

en: Not set
cs: Nenastaveno
