Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Date
bg: Дата

en: - None -
bg: - Не -

en: No data
bg: Няма данни

en: Update
bg: Промени

en: week
bg: седмица

en: add
bg: добави

en: Email
bg: Е-поща

en: status
bg: състояние

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Items
bg: Новини

en: Order
bg: Поръчка

en: Operation
bg: Действие

en: Pending
bg: В изчакване

en: year
bg: година

en: cancel
bg: Отказване

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: Subscription
bg: Абонамент
