Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Date
eu: Data

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Update
eu: Eguneratu

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: add
eu: gehitu

en: Email
eu: Eposta

en: status
eu: egoera

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Items
eu: Elementuak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Order
eu: Ordena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: month
eu: hilabete

en: year
eu: urtea

en: Complete
eu: Eginda

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
