Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Status
fil: Kalagayan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Date
fil: Petsa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Update
fil: Gawing bago

en: status
fil: katayuan

en: Items
fil: Mga bagay

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: - Select -
fil: - Pumili -
