Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
