Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Items
km: ធាតុ

en: Order
km: លំដាប់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
