Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: status
ku: ڕەوش

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Order
ku: ڕیز

en: Operation
ku: کردار

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
