Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: created
lv: izveidots

en: Date
lv: Datums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Schedule
lv: Grafiks

en: week
lv: nedēļa

en: add
lv: pievienot

en: Email
lv: E-pasts

en: status
lv: statuss

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Items
lv: Vienumi

en: Amount
lv: Summa

en: Payment
lv: Maksājums

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Order
lv: Secība

en: Operation
lv: Operācija

en: Pending
lv: Gaida

en: month
lv: mēnesis

en: year
lv: gads

en: cancel
lv: atcelt

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: Change date
lv: Mainīt datumu

en: Not set
lv: Nav iestatīts
