Ubercart GoCardless Client (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Date
sq: Data

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Update
sq: Rifresko

en: status
sq: gjendja

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Items
sq: Elementët

en: Operation
sq: Veprimi
