UC Global Gateway e4 (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: Password
bg: Парола

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Match
bg: Съвпадение

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
