UC Global Gateway e4 (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Match
lv: Atbilst

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms
