UC Global Gateway e4 (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Match
pl: Pasuje

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Service not supported by issuer
pl: Usługa nie obsługiwana przez wystawcę

en: No Match
pl: Nie pasuje
