UC Global Gateway e4 (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Not found
ru: Не найдено

en: Match
ru: Соответствует

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Live transactions in a live account
ru: "Живые" операции в "живой" учётной записи

en: CVV match: @cvv
ru: CVV совпало: @cvv

en: AVS error
ru: Ошибка AVS

en: Service not supported by issuer
ru: Услуга не поддерживается эмитентом

en: Address information is unavailable
ru: Адресная информация, если доступна

en: No Match
ru: Не совпадает

en: Not Processed
ru: Не обработан
