UC Global Gateway e4 (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Match
sk: Zhoda

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Address (Street) matches, ZIP does not
sk: Adresa (ulica) súhlasí, PSČ nie

en: AVS error
sk: Chyba AVS

en: Address information is unavailable
sk: Informácie o adrese sú nedostupné

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
sk: Päťčíselné PSČ súhlasí, adresa (ulica) nie

en: No Match
sk: Žiadna zhoda

en: Not Processed
sk: Nespracované

en: Issuer unable to process request
sk: Vydavateľ nie je schopný spracovať požiadavku
