UC Global Gateway e4 (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Password
fi: Salasana

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Address (Street) matches, ZIP does not
fi: Katuosoite täsmää, mutta postinumero ei

en: Address information is unavailable
fi: Osoitetietoja ei ole saatavilla

en: Not Processed
fi: Ei käsitelty
