UC Global Gateway e4 (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Not found
gl: Non atopada

en: Match
gl: Coincide

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: AVS error
gl: Erro AVS

en: No Match
gl: Non coincide

en: Not Processed
gl: Non procesado
