UC Global Gateway e4 (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: Match
it: Riscontro

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: CVV match: @cvv
it: Corrispondenza CVV: @cvv

en: Address (Street) matches, ZIP does not
it: L'indirizzo (la strada) coincide, il CAP no

en: AVS error
it: Errore AVS

en: Address information is unavailable
it: Informazioni sull'indirizzo non disponibili

en: Not Processed
it: Non processato

en: API credentials
it: API delle credenziali
