UC Global Gateway e4 (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Password
pt: Senha

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Match
pt: Coincidente

en: Transaction mode
pt: Modo de transacção
