UC Global Gateway e4 (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Live transactions in a live account
tr: Gerçek hesapta gerçek işlemler.

en: CVV match: @cvv
tr: CVV eşleşmesi: @cvv
