UC Global Gateway e4 (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch
