UC Global Gateway e4 (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Password
et: Parool

en: Not found
et: Ei leitud

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: AVS error
et: AVS viga
