UC Global Gateway e4 (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Not found
hu: Nem található

en: Match
hu: Egyezik

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Live transactions in a live account
hu: Élő tranzakciók az élő fiókban.

en: CVV match: @cvv
hu: CVV egyezés: @cvv

en: Address (Street) matches, ZIP does not
hu: Az utca neve egyezik, az irányítószám nem

en: AVS error
hu: AVS hiba

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
hu: Nem amerikai bankkártya kibocsátó bank

en: No Match on Address (Street) or ZIP
hu: Vagy az utca neve vagy az irányítószám nem egyezik

en: Service not supported by issuer
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Address information is unavailable
hu: A címinformáció nem elérhetető

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
hu: A 9 számjegyű irányítószám egyezik, az utca neve nem

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
hu: Az utca név és a 9 jegyű irányítószám egyezik

en: Address (Street) and five digit ZIP match
hu: Az utcanév és az 5 jegyű irányítószám egyezik

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
hu: Az 5 számjegyű irányítószám egyezik, az utca neve nem

en: No Match
hu: Nincs egyezés

en: Not Processed
hu: Nincs feldolgozva

en: Should have been present
hu: Jelen kellett volna lennie

en: Issuer unable to process request
hu: A kibocsátó nem tudja feldolgozni a kérést

en: API credentials
hu: API kulcsok
