Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: Region
am: ክልል
