Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: Region
ast: Rexón

en: All
ast: Too
