Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: All
az: Hammısı
