Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Name
bg: Име

en: Region
bg: Област на сайта

en: All
bg: Всички
