Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Name
bn: নাম

en: Region
bn: অঞ্চল

en: All
bn: সমস্ত
