Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Name
bo: མིང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།
