Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve
