Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Name
ca: Nom

en: Region
ca: Regió

en: All
ca: Tot

en: Countries
ca: Països
