Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Name
da: Navn

en: All
da: Alle

en: Countries
da: Lande

en: Regions
da: Regioner

en: Standard delivery
da: Standardlevering
