Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Region
eo: Regiono

en: All
eo: Ĉiuj

en: Countries
eo: Landoj
