Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Name
fi: Nimi

en: Region
fi: Alue

en: All
fi: Kaikki

en: Countries
fi: Maat

en: Zone
fi: Vyöhyke

en: Regions
fi: Alueet
