Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Name
he: שם

en: Region
he: איזור

en: All
he: הכל

en: Countries
he: מדינות
