Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Name
id: Nama

en: Region
id: Wilayah

en: All
id: Semua

en: Zone
id: Zona
