Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Name
jv: Jeneng

en: All
jv: Kabèh
