Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Name
kk: Аты

en: Region
kk: Аумақ

en: All
kk: Барлық
