Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ
