Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Name
pt: Nome

en: Region
pt: Região

en: All
pt: Tudo

en: Countries
pt: Países

en: Zone
pt: Zona

en: Regions
pt: Regiões

en: Ubercart - fulfillment
pt: Ubercart - completude

en: Submit Changes
pt: Enviar alterações
