Ubercart Global Quote (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Name
ru: Название

en: Region
ru: Область

en: All
ru: Все

en: Countries
ru: Страны

en: Zone
ru: Зона

en: Regions
ru: Области

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - выполнение заказа

en: Standard delivery
ru: Обычная доставка

en: Submit Changes
ru: Сохранить изменения
